Dysponent produkcji przedseryjnej

Zakres obowiązków

  • Obsługa programu SAP;
  • Terminowa realizacja testów oraz dbanie o ciągłość zaopatrzenia produkcji przedseryjnej;
  • Rozwiązywanie problemów i koordynowanie działań projektowych;
  • Komunikowanie się z dostawcami, kooperantami i klientami firmy oraz zespołem projektowym;
  • Planowanie realizacji wysyłek wyrobów gotowych;
  • Wsparcie działu Inżynieringu, Jakości i Konstrukcji we wdrażaniu nowych projektów.

Poszukiwane kompetencje

  • Kreatywność i zaradność;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie;
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność;
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia;
  • Pracę przy ciekawych projektach i procesach;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.