Konstruktor/ CAD Designer

Zbudujmy razem przyszłość.

Wezi-tec należy do Grupy Weber, wiodącego, dynamicznie rozwijającego się rodzinnego przedsiębiorstwa z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i Chinach. Naszą firmę współtworzy na całym świecie około 1300 pracowników.

Jako nowoczesne, zorientowane na przyszłość przedsiębiorstwo w branży technologii tworzyw sztucznych, posiadamy kulturę przedsiębiorstwa zorientowaną na wartości. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Wspólnie rozwijamy produkty, które towarzyszą ludziom na co dzień. Być może również i Wam.

Nasza firma stawia na dynamiczny rozwój – dołączcie zatem do nas. Poszukujemy pracowników, którzy z pasją i motywacją będą współtworzyć przedsiębiorstwo w Legnicy.

Twój zakres obowiązków:

  • Konstruowanie elementów tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami klientów;
  • Wprowadzenie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla nowych oraz istniejących projektów;
  • Efektywna współpraca między działami w firmie;
  • Wsparcie przy wdrożeniach nowych projektów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min.roczne doświadczenie w konstrukcji elementów tworzyw sztucznych;
    (mile widziane doświadczenie przy projektowaniu wyposażenia wnętrz dla branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość i umiejętność obsługi programu Catia v5 i/lub Siemens NX
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, kreatywność, dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    (prawo jazdy kat.B)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym,
  • kartę Multisport.